skip to Main Content
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl
Biel I Grafit – Nowe Kolory VEKA Spectral

Biel i grafit – nowe kolory VEKA Spectral

Czerń i biel to tylko dwa kolory a świetnie ze sobą współgrają. Dzięki temu że są kontrastowe wnętrza zaaranżowane z użyciem tych kolorów są zarówno eleganckie jak i bardzo efektowne. Mimo użycia tak wąskiej palety nie są nudne i świetnie pasują zarówno do klasycznych pomieszczeń jaki bardzo nowoczesnych.

Dlaczego czerń i biel?
Biały kolor zawsze optycznie powiększa pomieszczenia, dzięki niemu wydają się lekkie świeże przestronne i czyste. Zwłaszcza w niewielkich metrażach, łazienkach lub przedpokojach łatwo możemy osiągnąć wrażenie dużej przestrzeni.
Natomiast kolor czarny kojarzy się nam tajemniczo, elegancko – również pięknie podkreśla inne kolory sąsiadujące z czernią.

W architekturze nie tylko wnętrza wyglądają efektownie w tych barwach. Kiedy na elewacji łączymy ciemny grafit i biel cała bryła budynku robi świetne wrażenie.

Nowe kolory profili VEKA SPECTRAL czarny i biały są idealnym dopełnieniem do zarówno do pomieszczeń jak i elewacji otrzymanych w tej nowoczesnej kolorystyce

Korzystając z białych i czarnych okien możemy stworzyć kontrastową kompozycję która świetnie podkreśli wystrój. Ważną informacją jest również to że profile mogą być dwukolorowe: od zewnątrz mogą posiadać kolor biały a od wewnątrz czarny lub odwrotnie, dzięki temu łatwiej dopasujemy okna do całości naszego projektu.

Te dwa nowe kolory w linii Veka Spectral dostępne w Domix-p mają przyjemne matowo aksamitne wykończenie powierzchni, dzięki czemu są miłe w dotyku. Posiadają również głębokie matowe wykończenie niespotykane do tej pory w oknach wykonanych z PCV. Kolejną bardzo ważną cechą jest duża odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne typu zarysowania.

Back To Top