skip to Main Content

Drzwi przesuwne LIBERTY 82 SMART SLIDE to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/okien przesuwnych, które docelowo mogą być atrakcyjną alternatywą dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO. To świetne rozwiązanie zarówno pod kątem budownictwa jednorodzinnego, ale również obiektów użyteczności publicznej, gdzie oczekuje się od drzwi tarasowych łatwości ich obsługi i niezawodności. Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że LIBERTY 82 SMART-SLIDE osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności. Wszystko to dzięki odpowiednio dopasowanym uszczelkom obwodowym skrzydła, które poprzez przekręcenie klamki są dociskane poprzecznie do ościeżnicy, po całym obwodzie.

Duże szklane powierzchnie są bardzo modne. Drzwi przesuwne LIBERTY 82 SMART SLIDE wychodzą temu naprzeciw umożliwiając stworzenie w kolorze białym przeszklonej konstrukcji o wymiarach 5,8 x 2,4 m w schemacie C. Maksymalne wymiary drzwi przesuwnych LIBERTY 82 SMART SLIDE w schemacie A wynoszą 4000 x 2500 mm w kolorze białym (4000 x 2400 w kolorze), a ich podział może być symetryczny lub asymetryczny. Ryglowanie na całym obwodzie skrzydła zapewnia dużą siłę docisku, a jednocześnie po otwarciu skrzydło przesuwa się niezwykle lekko, przy użyciu minimalnej siły. Jest to bardzo istotny atut szczególnie w porównaniu z konstrukcjami odstawno-przesuwnymi, które przy dużej liczbie cyklów otwierania/zamykania mogą być kłopotliwe w eksploatacji.

LIBERTY 82 SMART SLIDE - pobierz

Zastosowanie drzwi przesuwnych LIBERTY 82 SMART SLIDE to również krok w kierunku optymalnego wykorzystania powierzchni wewnątrz pomieszczenia, gdyż otwarcie drzwi nie wymaga rozwarcia skrzydeł, które głębok „wchodziłyby” w przestrzeń mieszkalną.
Drzwi LIBERTY 82 SMART-SLIDE można wykonać w dwóch schematach A oraz C:

  A: 2-kwaterowe – z jednym skrzydłem ruchomym
  C: 4-kwaterowe – z dwoma środkowymi skrzydłami ruchomymi

Profil dostępny w szerokiej palecie
oklein kolorowych i drewnopodobnych

Anique Pine 84

AnTeak 3241

Briliant Blue 5007

Coal Grey 5003

Crown Platinum

Golden Oak 08

Nut 05

Polish Pine 68

Smoke Pine 82

Vintage Pine 85

Winchester 76

Wine Red 3005

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp