skip to Main Content
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl
Technologia Na Całej Linii – Nowa Maszyna W DOMIX-P

Technologia na całej linii – nowa maszyna w DOMIX-P

Dzieki ciągłej realizacji swoich planów rozwojowych do naszej firmy trafiła nowa maszyny od Federhenn, która ma za zadanie zoptymalizować procesy produkcyjne.

BSA 160 jest to maszyna z grupy maszyn modułowych, którymi coraz bardziej interesują się Klienci w Polsce. Maszyna BSA 160 składa się z:
stacji załadowczej (na której układamy profile 6000 – 6500 mm);
modułu frezowania i wiercenia w PVC (frezujemy odwodnienia, otwory do klamki, markujemy pod zaczepy);
modułu cięcia;stacji wyładowczej.
Wielką zaletą maszyn modułowych jest możliwość ich konfiguracji na wiele sposobów – w zależności od potrzeb Klienta i możliwość dodania kolejnego modułu w miarę zwiększania się potrzeb producenta okien.

Perfekcyjne centrum cięcia dla profili głównych i listew dodatkowych z PVC, dla kątów cięcia 45° / 90° / 135°.
Opcjonalnie z osią obrotu sterowaną NC dla cięcia szpic i kątów pośrednich w zakresie od 22,5° do 157,5°.
Od małych okapników dla skrzydeł do dużych ram …, najróżniejsze formy i geometria dla ZA 550 nie mają praktycznie żadnych granic. W zasadzie możemy ciąć dodatkowe profile z PVC automatycznie uzyskując dobre
wymiary i stosując optymalizację.

Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą jesteśmy w stanie oferować Państwu wyroby o coraz wyższej jakości i z wysoką dbałością o precyzję wykonania.
Praktycznie w każdym sezonie wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania, dzięki którym możliwości naszych klientów stają się jeszcze większe.

Back To Top