skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

3 sygnały że już czas na zmianę okien.

Nadeszła wiosna, razem z nią nadchodzi sezon remontowy. Tym razem podpowiemy wam po czym poznać że okna w waszym domu sygnalizują wam że tym razem czas zainteresować się nimi.

1. Uciążliwy hałas

Coraz głośniej na dworze? Sąsiad ciągle hałasuje? Dzieci grają w piłkę pod oknami?
Mimo tego że na zewnątrz jest głośno, w swoim mieszkaniu może być jak makiem zasiał.
Coraz większą popularność zdobywają zdobywają okna dźwiękoszczelne. Dzięki nim można obniżyć natężenie dźwięku nawet o 40 decybeli. Warto zastanowić się nad tym czy cenimy sobie ciszę i spokój na tyle by zainteresować się takimi oknami.

3. Względy estetyczne

Czas płynie a wraz z nim upływa żywotność okien. Okienne ramy blakną oraz żółkną pod wpływem czynników atmosferycznych, kurzu, wiatru a także niewłaściwej pielęgnacji.
Nie tylko na ramach ale również na szybach może odcisnąć się ząb czasu przecinek z biegiem lat matowieją przez co tracą swoją przejrzystość im mniej światła wpuszczają do pomieszczenia.
Te objawy są sygnałem że warto pomyśleć nad nowymi oknami.
Można przy tej okazji nadać im całkiem nowy wygląd to także dobry powód.

3. Komfort termiczny i finansowy

Ten punkt jest ostatni ale wcale nie najmniej ważny. Nieszczelne, z uszkodzoną ramą lub szybą okna są są nie tylko mało estetyczne ale przede wszystkim poprzez zniszczenia czy mikropęknięcia lub niedopasowanie mogą powodować niemałe straty ciepła. Straty ciepła powodowane przez nieszczelne okna mogą sięgnąć nawet 35%, to bardzo duża ilość zważywszy na to ile kosztuje teraz ogrzanie nawet niewielkiego domu.
Dlatego przy wybieraniu nowych koniecznie zwróćcie uwagę na dwa parametry. Pierwszy z nich to współczynnik przenikania ciepła im niższa jego wartość tym tym więcej ciepła pozostanie w domu.
Drugi to przepuszczalność energii cieplnej im ten współczynnik jest wyższy tym więcej promieni słonecznych przeniknie do mieszkania je ogrzeje.
Poszukując energooszczędnych okien warto pytać o okna pasywne.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp