skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

5 trendów wnętrzarskich 2018 – co będzie na topie?

Początek roku to idealny moment, aby pomyśleć o odnowieniu lub odświeżeniu mieszkania. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu 5 najciekawszych trendów, które będą obowiązywać w 2018 roku!

Beton w innym wydaniu

W nowym roku, oprócz designu w trendach dominować będzie funkcjonalność rozwiązań. Planując zmiany w naszych mieszkaniach nie bójmy się puścić wodze wyobraźni. W aranżacji wnętrz beton do tej pory używany był głównie do wykończenia podłóg lub ścian. Jednak z biegiem czasu zaczęto eksploatować go również na inne sposoby. Nadal pozostaje on w czołówce trendów jednak w nieco innej formie, w 2018 roku będą liczyć się wyłącznie betonowe akcenty. Wykonane z betonu drobiazgi będą miały na celu podkreślenie prostoty i surowości wnętrza.

Motywy roślinne – zieleń we wnętrzu

Kwiaty – i nie mamy tu na myśli tych w wazonie. W nowym roku popularne będą motywy kwiatowe, wielkie botaniczne wzory zawojowały wnętrzarskie trendy. Zagoszczą one na ścianach, dodatkach, a nawet pościelach. Ważnym modnym elementem będą także duże naturalne rośliny np. palmy.

Więcej światła i przestrzeni

W nowym roku stawiamy na światło i przestrzeń. Ważna rolę będą tutaj odgrywały duże okna, to właśnie dzięki nim do naszego domu wpadać będzie więcej światła.
„Specjalna konstrukcja drzwi tarasowych HST pozwala na tworzenie spektakularnych przeszkleń o maksymalnej powierzchni prawie 14 mkw. Otwierane skrzydło może mieć nawet do 3 m szerokości, a drzwi, pomimo dużego rozmiaru i pokaźnej wagi, otwierają się z łatwością. Takie rozwiązania wykorzystuje się zazwyczaj w salonie z widokiem na piękny ogród. Warto jednak zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się także na domy, w których jest więcej elementów przeszklonych niż ścian. Ten trend będzie się dalej rozwijał w przyszłych latach, podobnie jak wzrastająca liczba ogrodów zimowych zwiększających przestrzeń funkcjonalną domu.”
Biorąc pod uwagę nowe trendy, w planowaniu przestrzeni będziemy starali się powiększyć ją dzięki efektywnym dodatkom, takich jak: jak przeszklony stół, duże lustra czy liczne punkty świetlne. Każdy z wyżej wymienionych elementów wpłynie optycznie na powiększenie przestrzeni mieszkania.

Kolory

Według prognoz Specjalistów Instytutu Pantone dominującym kolorem 2018 roku będzie odcień fioletu o nazwie Ultra Violet. Oprócz tego modne będą przede wszystkim odważne połączenia kolorystyczne. Projektanci zachęcają do miksowania ciepłych i zimnych odcieni, np. klasycznego granatu z lawendowym różem. W nowym roku, warto postawić również na kolor czerwony, np w formie dodatków, a nawet mebli.

Rozwiązania Smart Home

W 2018 roku popularnym trendem staną się rozwiązania Smart Home – czyli inteligentnego domu. Z biegiem czasu tego typu urządzenia zaczną stawać się codziennością w życiu, a ich dostępność znacznie wzrośnie. Sterowanie za pomocą smartfona nie będzie już niczym innowacyjnym.
Planując zmiany, pamiętajmy jednak o tym, że nasze mieszkania, oprócz panujących trendów muszą być przede wszystkim dopasowane do nas samych.
Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp