skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Biel i grafit – nowe kolory VEKA Spectral

Czerń i biel to tylko dwa kolory a świetnie ze sobą współgrają. Dzięki temu że są kontrastowe wnętrza zaaranżowane z użyciem tych kolorów są zarówno eleganckie jak i bardzo efektowne. Mimo użycia tak wąskiej palety nie są nudne i świetnie pasują zarówno do klasycznych pomieszczeń jaki bardzo nowoczesnych.

Dlaczego czerń i biel?
Biały kolor zawsze optycznie powiększa pomieszczenia, dzięki niemu wydają się lekkie świeże przestronne i czyste. Zwłaszcza w niewielkich metrażach, łazienkach lub przedpokojach łatwo możemy osiągnąć wrażenie dużej przestrzeni.
Natomiast kolor czarny kojarzy się nam tajemniczo, elegancko – również pięknie podkreśla inne kolory sąsiadujące z czernią.

W architekturze nie tylko wnętrza wyglądają efektownie w tych barwach. Kiedy na elewacji łączymy ciemny grafit i biel cała bryła budynku robi świetne wrażenie.

Nowe kolory profili VEKA SPECTRAL czarny i biały są idealnym dopełnieniem do zarówno do pomieszczeń jak i elewacji otrzymanych w tej nowoczesnej kolorystyce

Korzystając z białych i czarnych okien możemy stworzyć kontrastową kompozycję która świetnie podkreśli wystrój. Ważną informacją jest również to że profile mogą być dwukolorowe: od zewnątrz mogą posiadać kolor biały a od wewnątrz czarny lub odwrotnie, dzięki temu łatwiej dopasujemy okna do całości naszego projektu.

Te dwa nowe kolory w linii Veka Spectral dostępne w Domix-p mają przyjemne matowo aksamitne wykończenie powierzchni, dzięki czemu są miłe w dotyku. Posiadają również głębokie matowe wykończenie niespotykane do tej pory w oknach wykonanych z PCV. Kolejną bardzo ważną cechą jest duża odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne typu zarysowania.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp