skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Czy brama garażowa powinna być ciepła?

Budując dom często zapominamy o sprawdzeniu właściwości termoizolacyjnych bramy garażowej. Skupiamy się na ocieplaniu budynku grubymi warstwami izolacji, podczas gdy brama garażowa niskiej klasy, może stworzyć nam potężne źródło ucieczki ciepła. Kiedy brama garażowa powinna być ciepła i na co zwrócić uwagę przed jej kupnem?

Ciepły garaż – konieczna izolacja najwyższej klasy

Jeśli garaż sąsiaduje z bryłą budynku mieszkalnego i graniczy z ogrzewanymi pomieszczeniami lub sam jest ogrzewany, brama budynku powinna być ciepła. Obowiązkowo powinnyśmy zadbać o jego jak najlepszą termoizolację, by nie narażać się na zwiększone koszty ogrzewania zimą. Pamiętajmy jednak, że brama garażowa jest największym źródłem ucieczki ciepła, dlatego warto wybrać bramę jak najlepszej klasy.

Garaż wolno stojący – nie musi być ciepły

W przypadku garażu wolno stojącego nie musimy dbać o energooszczędność bramy. Niska temperatura panująca w środku garażu nie narazi nas w żaden sposób na zwiększone koszty ogrzewania, oraz nie wpłynie na dom, a nasze auto i tak będzie miało zapewnione lepsze warunki niż podczas postoju na powietrzu.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp