skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Drzwi tarasowe przesuwne – z PCV czy aluminium?

Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne, zwane inaczej drzwiami HST (skrót od niemieckiego słowa Hebeschiebetür, czyli w dosłownym tłumaczeniu właśnie drzwi podnoszono-przesuwne) to doskonały wybór dla osób lubiących obcować z naturą każdego dnia.

Drzwi HST, dzięki dużym przeszkleniom maksymalnie doświetlą wnętrze naszego domu, niemal całkowicie zacierając granice między ogrodem a wnętrzem domu. Ze względu na efektywność i praktyczność, wielkoformatowe drzwi HST wykonane z aluminium jak i PCV na stałe zagościły w projektach nowoczesnych domów. Jakie zatem rozwiązanie wybrać, by najlepiej dopasować je do potrzeb mieszkańców? W Polsce największą popularnością w dalszym ciągu cieszą się drzwi unoszono-przesuwne wykonane z PCV, chodź znajduje się coraz szersze grono inwestorów decydujących się na drzwi aluminiowe. Drzwi HST z PCV w kwestii użytkowania praktycznie niczym nie odbiegają od bardziej luksusowej wersji drzwi wykonanych z aluminium. Oby dwa rodzaje wymienionych systemów przesuwnych posiadamy w ofercie DOMIX-P, poznajmy zatem ich zalety.

System podnoszono-przesuwny z PCV

Ze względu na komfort użytkowania i energooszczędność są najchętniej wybieranym rodzajem drzwi dostępnym na polskim rynku. Dostępne profile skrzydeł o niewielkiej widocznej szerokości 105 mm, nadają stolarce lekki wygląd, nie ograniczając przy tym dopływu światła do pomieszczenia. Mimo małej głębokości zabudowy skrzydeł 70 mm drzwi z PCV zapewniają wysoki komfort cieplny.

System podnoszono-przesuwny z aluminium

Duże przeszklenia dają nam komfort użytkowania domu i obcowania z naturą jednocześnie. Efekt ten możemy zmaksymalizować poprzez wykorzystanie drzwi podnoszono-przesuwnych z aluminium o wąskich krawędziach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemów aluminiowych dostępnych w DOMIX-P SYSTEMY ALUMINIOWE

Drzwi podnoszono-przesuwne HST z aluminium
Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp