skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Duże przeszklenia – wielkie wrażenie – nawet w małym domu

Z pewnością wielkie okna robią niesamowite wrażenie zwłaszcza w niewielkich parterowych domach.
Być może właśnie się zastanawiasz nad takim rozwiązaniem u siebie?

Postaramy Ci odpowiedzieć na pytanie: jakie są zalety oraz wady dużych przeszkleń?

Bezsprzeczną zaletą okazałych przeszkleń jest fakt, że powiększają optycznie wnętrza i wpuszczają do nich ogrom naturalnego światła. Dzięki temu nawet niewielki salon będzie prezentował się lekko i przestrzennie. Oprócz tego, duże transparentne płaszczyzny potrafią w piękny, niewymuszony sposób łączyć salonową przestrzeń z przydomowym tarasem lub ogrodem. Takie swobodne przejścia są obecnie bardzo modne, pozwalają na obcowanie z urodą natury i wprowadzają do wnętrz spokojny, harmonijny ton. Zieleniec przestaje być miejscem, które cieszy tylko w ciepłe dni – przez ogromne okna można podziwiać również romantyczny zimowy ogród – a wszystko to przy blasku ognia tlącego się w kominku.

Niestety, na taką przyjemność mogą pozwolić sobie jedynie osoby, które nie mieszkają z sąsiadami „okno w okno”. W momencie, w którym w Twoim domu zagoszczą duże przeszklenia, obecność pobliskich budynków może okazać się bardzo krępująca. Niektórzy radzą sobie z problemem inwestując w specjalne folie ochronne na okna, które działają na zasadzie lustra weneckiego. Oprócz tego, że produkt chroni przed ciekawskimi spojrzeniami, redukuje również szkodliwe promienie UV i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń. Innym problemem, jaki wiąże się z okazałymi przeszkleniami zewnętrznymi, są trudności związane z aranżacją pomieszczeń. Nie zapominajmy bowiem, że pokój, który zyskuje przeszklenia, automatycznie „traci ściany” i przez to staje się mniej ustawny.

Współcześnie ogromne szklane płaszczyzny nie pozostają jedynie w sferze marzeń – projektanci wnętrz coraz częściej decydują się na śmiałe, niebanalne projekty ze szkłem w roli głównej. Jeśli i Ty wzdychasz do szklanego designu, śmiało po niego sięgnij! Wysokojakościowe, profesjonalnie wykonane szklane elementy, w pełni sprzyjają wysmakowanej, energooszczędnej architekturze.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp