skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Duże przeszklenia

due_przeszklenia_1_20121016_1230833422Duże okna, drzwi tarasowe, czy też ogrody zimowe cieszą się niezmienną popularnością zarówno wśród architektów, jak i inwestorów. Przeszklenia o większych wymiarach zapewniają nie tylko odpowiednie doświetlenie naszych mieszkań, wzbogacając je zarazem pięknymi widokami na zewnątrz, ale powiększają je również optycznie.

oknopaniBy otrzymać jednak efekt przestrzenności, należy zważyć na sposób otwierania skrzydeł w dzrzwiach tarasowych, czy też oknach. Idealne rozwiązanie dla wejść tarasowych jak i ogrodowych stanowią nowoczesne drzwi podnoszono-przesuwne Veka SLIDE i uchylno-przesuwne PSK. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii można w łatwy i prosty sposób nie tylko otworzyć daną konstrukcję, ale również zaoszczędzić miejsce.
Konstrukcja uchylno-przesuwna PSK zezwala nam na przesuniecie i uchylenie skrzydła w oknie, czy drzwiach tarasowych o szerokości nawet 1,6 m (światło przejścia do 1,5 m).
Opcja podnoszono-przesuwna charakteryzuje się tym, że skrzydła drzwiowe, sięgające nawet 2,5 m, znajdują się na dwóch prowadnicach, dzięki czemu mogą się swobodnie mijać podczas przesuwania.
due_przeszkleniaDuże przeszklenia równie zapobiegają utracie ciepła jak mniejsze elementy stolarki okiennej. Istnieje również możliwość zwiększenia właściwości termoizolacyjnych w drzwiach tarasowych, wykonywając je w systemie Alphaline 90+. Szersza zabudowa, potrójny pakiet szybowy, czy też dodatkowa wkładka termiczna powodują, że współczynnik przenikalności ciepła (wartość U) może zostać obniżony nawet o 30%.

Decydując się na duże przeszklenia, montowane od strony południowej, dodatkowo wesprzemy ogrzewanie domu zimą. W połączeniu z roletami zyskamy dodatkową izolację zimą, jak również osłonę przed upałami latem.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp