skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Najlepsze pomysły ze szkłem dla Twojej pięknej fasady

W dzisiejszych czasach trwa wyścig wśród architektów w pomysłach na nowoczesne domy. Za pomocą intensywnego rozwoju technologii oraz nietypowym połączeniom różnych materiałów, architekci są wstanie tworzyć najciekawsze budynki, które zachwycają już nie tylko wyglądem, a również funkcjonalnością. Na przestrzeni lat, niezależnie od zmieniających się gustów , oprócz wyglądu budynku, równie istotny jest jego dostęp do naturalnego światła. W każdym pomieszczeniu mogą nam to zapewnić duże okna, dodatkowo wpływając na komfort użytkowania całego domu. Na dzisiejszym rynku w kwestii budowania nowczesnych budynków, zdecydowanie królują okna panoramiczne.

Dzisiaj postaramy się Was zainspirować i przedstawimy Wam kilka pomysłów na prawdziwe okno na świat!

1. Elewacja ze szkła

Mieszkańcy tego domu z pewnością nie narzekają na brak światła! Na przykładzie tego domu widzimy jak w nowym budownictwie można zastąpić tradycyjną fasadę nowoczesnymi przeszkleniami. Jeśli jesteście fanami nieszablonowego wyglądu oraz funkcjonalności, to takie rozwiązanie jest właśnie dla Was!

2. Kuchnia połączona z ogrodem

3. Panoramiczne widoki

4. Minimalistyczna konstrukcja

5. Szkło i beton elewacyjny

6. Wyjście na taras

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp