skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
 • Okna i drzwi PCV & ALU
 • Systemy przesuwne PSK i HST
 • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
 • Okna i drzwi p.poż.
 • Ogrody zimowe
 • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
 • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
 • Żaluzje fasadowe
 • Markizy
 • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Nawiewniki – zawsze świeże powietrze w Twoim domu

Jedną z podstawowych potrzeb życiowych człowieka jest dostęp do świeżego powietrza.  Każdy z nas zatem powinien zdawać sobie sprawę jak ważne jest dostarczenie właściwej ilości powietrza do wnętrza budynku. Warunek niezbędny do spełnienia, aby wentylacja w naszym domu działała poprawnie.

Wentylacja, a nawiewniki

W odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, zdecydowanymi pomocnikami są nawiewniki. To małe urządzenia przeznaczone do montażu w oknach, które mają za zadanie dostarczanie powietrza do wewnątrz budynku. Pamiętajmy, że nie tylko my potrzebujemy dawki świeżego powietrza – nasz dom również, aby prawidłowo funkcjonował. Dzięki nawiewnikom unikniemy w przyszłości pleśni oraz wilgoci.

Na rynku istnieje kilka rodzaji nawiewników:

 • o przepływie nieregulowanym (czyli takie o stałej wielkości otworu doprowadzającego powietrze, bez możliwości regulacji),
 •  przepływie regulowanym (za pomocą specjalnej osłony, możemy regulować ilość doprowadzanego powietrza), i automatycznie sterowane.

Decydują się na nowe okna, warto od razu je zamówić w komplecie z nawiewnikami. Istnieje również możliwość instalacja nawiewników w już zamontowanych oknach. Nawiewniki okienne, aby prawidłowo funkcjonowały powinny być zainstalowane w każdym osobnym pomieszczeniu. Unika się stosowania nawiewników w łazience, ponieważ zimą z powodu wysokiej wilgotności mógłby osadzać się na nich szron. Jeśli mieszkamy przy ruchliwej ulicy, to koniecznie zdecydujmy się na nawiewniki ze zwiększoną izolacją akustyczną, które ochronią nas przed zbędnym hałasem z zewnątrz.

W razie dodatkowych pytań w temacie nawiewników, zapraszamy do kontaktu, nasz specjalista z pewnością Ci pomoże.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp