skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
 • Okna i drzwi PCV & ALU
 • Systemy przesuwne PSK i HST
 • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
 • Okna i drzwi p.poż.
 • Ogrody zimowe
 • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
 • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
 • Żaluzje fasadowe
 • Markizy
 • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Nowy, rewolucyjny sposób wietrzenia pomieszczeń

Nowy, rewolucyjny sposób wietrzenia pomieszczeń
Przedstawiamy najnowsze, innowacyjne rozwiązanie w stolarce okiennej, okucie firmy Winkhaus activPilot Comfort PADM z funkcją bezpiecznego przewietrzania wnętrz – niezależnie od panującej pogody za oknem.
Wietrzenie na 6-tkę to rewolucyjne rozwiązanie, które daje użytkownikowi okien całkiem nowe możliwości. Wymiana powietrza odbywa się przez 6-milimetrową szczelinę utworzoną pomiędzy skrzydłem a ramą na całym obwodzie okna. To wystarcza, by zapewnić stały dopływ świeżego powietrza, dzięki któremu w pomieszczeniach panuje zdrowy klimat i nie dochodzi do zawilgocenia ścian. Dzięki wyjątkowej konstrukcji okucia skrzydło podczas wietrzenia jest bezpieczne zaryglowane, do wnętrza nie przenikają hałasy ani owady, a straty energii ograniczone są do minimum.
Dlaczego warto wybrać okucie activpilot Comfort PADM:
 • Zdrowo
 • Bezpiecznie
 • Energooszczędnie
 • Bez przeciągów
 • Bez uciążliwych owadów
 • Przy każdej pogodzie
 PL-activPilot-Comfort-wietrzenie-800-1(2)
Wietrzenie automatyczne
Okucie activpilot Comfort PADM, wyposażone jest w napęd elektryczny, który umożliwia nam automatyczne otwieranie i zamykanie okna. Wietrzenie odbywa się w zaprogramowanych cyklach bądź przez naciśnięcie przycisku na panelu dotykowym lub pilocie. Rozwiązanie to może być zintegrowane z systemami inteligentego domu. Badanie przeprowadzone przez Instytutu Fraunhofera potwierdziło przydatność wietrzenia przy pomocy okucia activPilot Comfort PADM jako alternatywy dla systemów wentylacji mechanicznej.
Okucie activPilot Comfort może być stosowane do większości dostępnych na rynku okien z PCV, drewna lub aluminium, w tym także okien o nietypowych kształtach.
Mieszkanie bez barier
W wersji activPilot Comfort PADM klamka może być umieszczona na dolnym ramiaku okna. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania osoby poruszające się na wózkach mają możliwość bez trudu sięgnąć do klamki i przełączyć ją w pozycję wietrzenia lub zamknąć okno, ta wersja sprawdza się również przy trudno dostępnych oknach z poziomu podłogi.
Porównanie nowego systemu z wietrzeniem tradycyjnym
Podwyższona odporność na włamanie jest zasługą wyjątkowej konstrukcji elementów ramowych okucia. Umiejscowione z każdej strony okna stalowe zaczepy w znacznym stopniu utrudniają wyważenie skrzydła z ościeżnicy. Z zewnątrz trudno zorientować się, że okno nie jest zwyczajnie zamknięte, ponieważ skierowaną pionowo klamkę zasłania ramiak. Dzięki temu mogą Państwo wietrzyć mieszkanie także podczas nieobecności w domu.
Wymiana powietrza, zwłaszcza zimą, kosztuje wiele cennej energii. W przypadku wietrzenia na 6-tkę świeże powietrze napływa do wnętrza wolniej i równomierne rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Dzięki temu szybciej ogrzewa się do temperatury panującej we wnętrzu. Straty energii są znacznie niższe aniżeli podczas wietrzenia przez okno uchylone.
Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp