skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Ochrona antywłamaniowa Twoich okien – zwiększ ją do maksimum

Zdaniem statystyk policyjnych do włamań najczęściej dochodzi w domach jednorodzinnych i mieszkaniach na parterze. Istnieją jednak możliwości na zwiększenie swojego bezpieczeństwa i bliskich w domu. Jedną z podstawowych metod jest skuteczne zabezpieczenie okien i drzwi przed ewentualnym włamaniem. Dlaczego warto zabezpieczyć się przed włamaniem i jak to zrobić?

Okna, które chronią

Wybierając okna decydujemy się na modele 2 i 3 szybowe o grubości 30-50mm, z szybą powlekaną kilkoma wartswami folii PVB lub żywicą. Takie okno w przypadku rozbicia szyby nie kruszy się, tylko pęka pozostając na swoim miejscu.

Włamywacze oprócz rozbijania szyb często próbują uszkodzić konstrukcję okna, dlatego ją też warto zabezpieczyć przed ewentualnym ryzykiem włamania. Skutecznym dodatkowym zabezpieczeniem są stalowe wzmocnienia i klamka zamykana na klucz, która najskuteczniej uniemożliwia wejście złodziejowi do środka. Dodatkowym dobrym zabezpieczeniem przed włamaniem są rolety zewnętrzne, które skutecznie chronią przed światłem i nieproszonymi gośćmi.

W tym artykule musimy wspomnieć również o alarmie, którego czujniki montujemy przy wszystkich oknach i drzwiach. Tak zabezpieczony dom z pewnością skutecznie utrudni włamywaczowi wtargnięcie do środka.

 

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp