skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Okna, drzwi i bramy: jak je dobrać w zestaw?

W dzisiejszym artykule podpowiemy Państwu jakimi zasadami należy kierować się podczas doboru okien, drzwi i bramy garażowej by tworzyły spójną i ciekawą koncepcje kolorystyczną całego budynku.

Dopasowanie kolorów

Każdy z nas wie jak istotne znaczenie ma wybór koloru elewacji budynku i połaci dachowej. To własnie do nich w późniejszym etapie będziemy dopasowywać kolor stolarki okiennej, drzwi i bramy garażowej. Warto więc w tej kwestii zadbać o harmonijne połączenia kolorystyczne wszystkich tych elementów.

Podczas dobory okien i drzwi nie zapominajmy jak ważne jest dobranie ich odpowiedniego koloru, ponieważ właśnie te elementy mogą przyczynić się np. do optycznego powiększenia metrażu wewnątrz budynku. Umiejętnie dobrane barwy stolarki okiennej i drzwi mogą znacznie przyczynić się do upiększenia i podkreślenia aranżacji wewnątrz domu, nadając im ciekawego charakteru. Dlatego już na etapie projektowania domu radzimy dobrze przemyśleć całą przestrzeń w środku pomieszczeń, a następnie na tej podstawie kierować się wyborem kolorów i stylu okien i drzwi.

Wybierając stolarkę okienną i drzwi, oprócz wyglądu nie zapominajmy o trzech najważniejszych cechach jakie powinny one w sobie łączyć, czyli energooszczędność, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

 

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp