skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Okna Przesuwne – nie tylko wielkie formaty

Przesuwne okno to nie tylko wyjście na taras, to również świetne rozwiązanie w dla tradycyjnego okna – możecie je ulokować tam, gdzie otwarcie skrzydła będzie sprawiało trudność.

Przymierzasz się do wykończenia domu i jesteś na etapie zakupu odpowiednich okien? Przy ich doborze, warto sprawdzić nie tylko te tradycyjne, ale również te wyróżniające się innymi konstrukcjami. Ciekawą propozycją są okna przesuwne, które najczęściej wykorzystywane są jako przejścia na balkony i tarasy. Dlaczego warto je wybrać?

To że możemy przesunąć skrzydło okna zamiast otwierać przez uchylenie sprawia wielką różnicę w obsłudze. Wtedy skrzydło nie otwiera się do wewnątrz, co powoduje zabranie przestrzeni mieszkalnej, a także daje wrażenie większego prześwitu. Gdy wybierzemy okna przesuwne, możemy ustawić przy nich fotel, lampę, kwietnik czy inne przedmioty. Po otwarciu okno nie prezentuje się znacznie lepiej – nowocześnie i elegancko.

Z kilku różnych rodzajów okien przesuwnych, najbardziej popularne to okna uchylno-przesuwne. W tej konfiguracji możemy nie tylko przesunąć skrzydło drzwiowe, ale także możemy je uchylić, gdy chcemy wywietrzyć pomieszczenie – nie musimy wtedy przesuwać okna.

Oczywiście, są także minusy. Okna przesuwne to nieco  droższe konstrukcje od zwykłych okien balkonowych i tarasowych otwieranych przez uchylenie skrzydła. Również bardzo ważny jest dokładniejszy montaż – tylko wtedy okno będzie działało właściwie i posłuży nam przez długie lata.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp