skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Po drugie – wkładka elektroniczna, czyli bezprzewodowa kontrola dostępu

Wyjeżdzasz na wakację z rodziną? Zastanawiasz się kto pod Twoją nieobecność zaopiekuje się Twoich domem?

Mamy dla Ciebie propozycję, wkładka elektroniczna blueCompact, dzięki niej w każdej chwili możesz samodzielnie zmieniać uprawnienia dostępu do domu. Przy użyciu aplikacji, wybrana przez Ciebie osoba na określony czas otrzyma dostęp do Twojego domu, podczas gdy Ty jesteś na urlopie, po upływie czasu uprawnienia wygasną. Aplikacja mobilna w czytelny i prosty sposób wyświetla informację, który klucz kiedy i gdzie został użyty.

Elektroniczny klucz do domu
BlueCompact to pierwszy elektroniczny system klucza zaprojektowany dla niewielkich obiektów jak domy prywatne, przydomowe firmy, gabinety lekarskie, kancelarie prawne i biura. System może obejmować maks. 25 wkładek i 99 kluczy.

Inteligentny system z aplikacją
Nowością jest prosty sposób programowania kluczy i wkładek. Prawa dostępu nadaje się przy użyciu bezpłatnej aplikacji na telefony komórkowe, dostępnej w sklepie Google Play i App Store. Aplikacja pozwala nie tylko na odpowiednie zaprogramowanie elektronicznych wkładek i kluczy, ale także w razie potrzeby na komunikację pomiędzy dwoma telefonami, umożliwiając na przykład czasowe nadanie praw dostępu sąsiadowi, gdy jesteśmy na urlopie.

Wkładki blueCompact
Dla ułatwienia instalacji wkładki elektroniczne blueCompact mają kształt i rozmiary takie same jak mechaniczne wkładki patentowe popularne na rynku. Pasują do standardowych szyldów i rozet drzwiowych. Występują też w takich samych wariantach jak wkładki mechaniczne.

Teraz już masz możliwość sprawdzanie, kto i kiedy otwierał drzwi w Twoim domu.

 

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp