skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Świąteczne porządki, czyli jak łatwo i skutecznie umyć okna.

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a razem z nimi czas wiosennych porządków.W dzisiejszym artykule podpowiemy jak najlepiej zabrać się do mycia okien, aby ta praca była lekka, przyjemna a co najważniejsze skuteczna.

Sciągaczka do wody

Zacznijmy od tego co powinno znajdować się w Twoim wyposażeniu zanim przystąpisz do mycia okien. W okresie zimowo – wiosennym zdarza się, że różnice temperatur na dworze bywają bardzo różne. Ściągaczka do wody może okazać się niezbędna, kiedy za oknem panuje minusowa temperatura, a woda jest narażona na zbyt szybkie zamarzanie, wtedy za pomocą gumy łatwo i szybko ściągniemy nadmiar wody z szyby.

Środki czyszczące

Dobrej jakości płyn do szyb może okazać się kluczową kwestią podczas mycia okien, to dzięki niemu jesteśmy wstanie skutecznie wyczyścić nawet te największe zabrudzenia. Tylko za pomocą dobrego płynu nasze okna będą czyste i bez jakichkolwiek smug.

Papier czy tradycyjna ścierka?

Duże znaczenie ma również to czy do mycia okien wykorzystamy zwykłą ścierkę czy jednak papier. Naszym zdaniem papier jest znacznie praktyczniejszą alternatywą. W przypadku wycierania okien szmatką, spotkamy się z problemem pozostałych po ścierce nieestetycznych włosków na szybie. Papier celulozowy daje nam gwarancje przejrzystych szyb bez jakichkolwiek smug i włosków.

Tradycyjne domowe sposoby

Od lat są też znane i stosowane różne domowe sposoby czyszczenia okien. Jedną z najstarszych i najczęściej stosowanych dzisiaj metod jest mycie okien za pomocą wody z cytryną lub octu. Sporządzenie takiej mieszanki jest bardzo proste, wystarczy do miski bądź wiadra z wodą dodać kilka łyżek produktu. Jeśli na zewnątrz panuje minusowa temperatura, to warto dodać do wody kilka kropel denaturatu, który ochroni wodę przed ewentualnym zamarzaniem. Do wody możemy dodać również odrobinę gliceryny, ma działanie antyseptyczne, oraz zapobiega powstawaniu smug przez dłuższy czas.

Warto zadbać o ładny i nienagany wygląd okien, w końcu to one są wizytówką każdego domu.

 

 

 

 

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp