skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

System dla oszczędnych – VEKA Softline 82 MD

Okna z profilami VEKA Softline 82 zapewniają efektywność energetyczną na najwyższym poziomie. W profilach zastosowano wielokomorową konstrukcję najwyższej klasy profili okiennych. Dzięki wyposażeniu profilu ramy w 7 komór oraz 6 komór w profilu skrzydła mamy możliwość osiągnięcia niezwykle niskiego współczynnika przenikania ciepła.

Stosując szybę o współczynniku przenikania ciepła o wartości Ug=0,5 W/(m²K), całe okno będzie miało współczynnik ciepła wynoszący Uw=0,79 W/( m²K).

Współczynnik przenikania ciepła – co on oznacza?

Współczynnik Uw („w” od języka angielskiego „window”) podaje ilość ciepła, kóra przepływa przez 1m2 okna, przy stałej różnicy temperatur między wnętrzem budynku, a otoczeniem wynoszącej 1K (stąd jednostka W/(m²·K).) Im niższa wartość współczynnika Uw tym cieplejsze jest okno. Jeśli współczynnik Uw nie przekracza 1 W/(m²·K), to świadczy o dobrej klasie okna, które z pewności dobrze sprawdzi się w domu energooszczędnym jak i pasywnym.

Profile okienne VEKA Softline 82 o grubości 82 mm w standardzie wyposażone są w trzy trwałe uszczelki (mamy możliwość zamówienia dodatkowej uszczelki środkowej (MD), co wydatnie obiża zużycie energii i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.) Przy zastosowaniu dodatkowej uszczelki znacznie poprawia się izolacyjność akustyczną okna. Profile VEKA Softline 82 można zastosować również przy produkcji drzwi tarasowych oraz wejściowych.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp