skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Wpuść do domu jeszcze więcej światła, czyli moda na duże okna

Duże przeszklenia okienne w mieszkaniu sprawiają, że wnętrze wypełnia się naturalnym światłem, co czyni Twój dom jeszcze większą oazą spokoju, sprzyjającą relaksowi. Duże okna zachęcają domowników do spędzania czasu w domu, a oprócz użyteczności są również synonimem luksusu. Efektowne przeszklenia nie tylko wpuszczają znacznie więcej światła do środka, ale również optycznie powiększa pomieszczenie. Duże okna świetnie współgrają z nowoczesnym wnętrzem, same w sobie są wystarczająco eleganckie, więc nie ma potrzeby dodatkowego dekorowania ich.

Moda czy użyteczność?

Salon bądź jadalnia wyposażona w okna o dużych wymiarach daje wrażenie wytworności, oraz zachęca domowników do spędzania w nim czasu. Jeśli za oknem dodatkowo mamy ładnie zagospodarowaną przestrzeń (podwórko, taras, balkon) to dzięki takim oknom możemy swobodnie oglądać widok rozciągający się za oknem. Macie wątpliwości, że przez zbyt duże okna, będziecie musieli zrezygnować z części wyposażenia? Bez obaw! Postaw na minimalizm, a widok dostępny za oknem wszystko Ci zrekompensuje. Pamiętaj, że żadne sztuczne oświetlenie, nie zastąpi nam naturalnych promieni słońca, docierających do wnętrza domu.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp