skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Zalety okien z PVC

Jakie są zalety okien z PVC?

Okna z PVC uchodzą za najpopularniejsze. Poznaj ich walory estetyczne i użytkowe.

Są energooszczędne
Okna PVC są niedoścignione jeśli chodzi o efektywność energetyczną. Profile okienne z PVC osiągają najlepszy wynik w porównaniu z oknami aluminiowymi i drewnianymi. Mają lepsze wartości izolacyjne i w dużym stopniu obniżają zapotrzebowanie na energię do ogrzanie domu.

Mają korzystny stosunek ceny do jakości
Ramy drewniane i aluminiowe są około 20-30% droższe niż profile PVC. Ze względu na wysoki potencjał oszczędności energii i praktycznie nie wymagające konserwacji użytkowanie przez ponad 50 lat, można stwierdzić, że jest to zakup zwracający się po latach.

Są łatwe w użytkowaniu
Wysokiej jakości okna PVC są bardzo łatwe w czyszczeniu i nie wymagają częstych i znacznych prac konserwacyjnych. Dla porównania – okna drewniane muszą być malowane co 5 lat. Materiał PVC jest niezwykle odporny na warunki atmosferyczne i działanie promieni słonecznych. Ze względu na gładką powierzchnię profili, do czyszczenia ram okiennych wystarczy zwykły płyn do mycia naczyń.

Są niezwykle trwałe
Okna PVC mają znacznie dłuższą żywotność w porównaniu do okien drewnianych. Wyróżniają się dużą odpornością na zniekształcenia i wysoką funkcjonalnością przez długie lata. Sa więc doskonałą inwestycją, również w odniesieniu do utrzymania wartości nieruchomości.

Są ekologiczne
Okna PVC są poddawane w 100% recyklingowi. 40% gazu i ropy naftowej na świecie jest wykorzystywanych do ogrzewania i dostawy energii do budynków, podczas gdy tylko 4% na produkcję tworzyw sztucznych, z których tylko 1% stosuje się do produkcji PVC. Poza tym recykling, trwałość i niskie poziomy zanieczyszczenia środowiska podczas produkcji profili PVC pozwalają uzyskać doskonały bilans ekologiczny i przyczynić się do ochrony środowiska. Okna PVC zużywają znacznie mniej energii podczas procesu produkcyjnego niż okna drewniane

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp