skip to Main Content

W dniu 29.01.2018 w tragicznych okolicznościach na budowie zginął Józef Poniży.

To on był pomysłodawcą i założycielem firmy DOMIX-P, to on pieczołowicie doglądał wszystkich spraw związanych z firmą i to ona przyczyniał się do ciągłego jej rozwoju.

Każdą swoją chwilę poświęcał tej firmie , która była dla niego czymś więcej niż pracą. Za jego namową w dużej części firma zaczęła pozyskiwać klientów zagranicznych co okazało się dla nas najlepszym sposobem rozwoju.

Systematycznie przeprowadzał tam pomiary i odwiedzał naszych kontrahentów. Robił bardzo długie trasy ale i tak najważniejszy był dla niego powrót do domu do rodziny i jego ukochanej firmy.

Wszystkie pomysły odnośnie powiększenia biurowca, dobudowanie drugiej hali, wymiany parku maszynowego , wychodziły z jego głowy, co więcej każdą tą sprawę nadzorował i pilnował do samego końca. Wszystkie większe inwestycje to on musiał dopilnować i prowadził je od pomiarów po końcowe odbiory.

Był on osobą niezastąpioną najważniejszym ogniwem naszej firmy, to on ją napędzał i kierował do ciągłego rozwoju.

Był także wspaniałym mężem i ojcem. Miał olbrzymie plany i marzenia które już niestety nie będzie mu dane zrealizować. Oczkiem w głowie były jego dwie wnuczki, które darzył olbrzymią miłością i praktycznie codziennie musiał się z nimi zobaczyć.W każdej sprawie wspierał swoją żonę Joannę oraz rodzinę, która była dla niego najważniejsza.

Zawsze uśmiechnięty, pogodny życzliwy i służący pomocną ręką dla każdego – takiego go zapamiętamy.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp