skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Drzwi wejściowe – wizytówka Twojego domu.

„Obawiasz się włamania?
Montujesz dodatkowe zamki w celu lepszego zabezpieczenia przed włamywaczami i nosisz kolejny, ciężki pęk kluczy w kieszeni. Chcesz tego uniknąć?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które jest kompromisem pomiędzy bezpieczeństwem, a wygodą użytkowania. Drzwi wyposażone w czytnik linii papilarnych.
Zapraszamy do skorzystania z oferty DOMIX-P.”

Drzwi wejściowe są wizytówką naszego domu i najczęściej eksploatowanym elementem z całej stolarki. W porównaniu z innymi drzwiami w domu, jeśli mielibyśmy policzyć ile razy dziennie je otwieramy i zamykamy to pewnie sami bylibyśmy zaskoczeni uzyskanym wynikiem. Dlatego drzwi wejściowe powinny łączyć w sobie kilka cech, czyli powinny być ładne, solidne oraz wysoko odporne na codzienne użytkowanie. DOMIX-P posiada w swej ofercie drzwi wejściowe spełniające wszystkie najwyższe wymagania praktyczne i estetyczne.

Drzwi z wypełnieniami nakładkowymi

Tego rodzaju drzwi charakteryzują się wysoką odpornością i energooszczędnością. Ze względu na swoje oryginalne walory estetyczne, stosowanie tego rodzaju drzwi polecane jest szczególnie w nowoczesnym budownictwie. Dzięki budowie nakładkowej, drzwi stanowią jednolitą płaszczyznę, zarówno od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej. Dbałość o szczegóły wykończenia nadaje tym drzwiom prestiż i klasę typową dla produktów najwyższej jakości.

Drzwi z wypełnieniami wsadowymi

Wypełnienie wsadowe umieszczane jest w skrzydle drzwi, jednocześnie nie zakrywa przy tym ramy od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Pod względem wizualnym drzwi różnią się od drzwi nakładkowych, jednak pozwalają na uzyskanie równie rozmaitych i ciekawych efektów wizualnych, dostosowanych do indywidualnych projektów.

Drzwi z wypełnieniami Art Beton Rodenberg

Przedstawiamy Państwu nową, ekskluzywną linię drzwi betonowych Rodenberg. Są to drzwi, które spełniają całą listę oczekiwań względem drzwi wejściowych, dodatkowo łączą w sobie industrialny wygląd i prosty design. Dzięki lekkiej konstrukcji, drzwi betonowe cieszą się coraz większą popularnością i zyskują coraz większe grono zwolenników w Polsce i na świecie.

Drzwi aluminiowe z ukrytymi zawiasami

Ukryte zawiasy przy zamkniętym skrzydle są całkowicie niewidoczne, dzięki czemu montaż tego rodzaju drzwi pozwala uzyskać elegancki i stylowy efekt końcowy.  Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w projektach, w których drzwi zewnętrzne są wyeksponowane jako element aranżacyjny.

Drzwi wyposażone w czytnik linii papilarnych

Tego typu rozwiązanie polecane jest szczególnie do obiektów, w których bezpieczeństwo i ochrona stawiane są na pierwszym miejscu. Stosowany system linii papilarnych w połączeniu z wysokiej klasy zabezpieczeniami montowanymi w drzwiach stanowi idealny kompromis pomiędzy komfortem użytkowania, a  bezpieczeństwem.

Wszystkie drzwi oferowane przez DOMIX-P dostępne są w wielu wariantach estetycznych, pozwalających perfekcyjnie skomponować je z wyglądem elewacji i klimatem wnętrza.

 

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp