skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

W dniu 29.01.2018 w tragicznych okolicznościach na budowie zginął Józef Poniży.

To on był pomysłodawcą i założycielem firmy DOMIX-P, to on pieczołowicie doglądał wszystkich spraw związanych z firmą i to ona przyczyniał się do ciągłego jej rozwoju.

Każdą swoją chwilę poświęcał tej firmie , która była dla niego czymś więcej niż pracą. Za jego namową w dużej części firma zaczęła pozyskiwać klientów zagranicznych co okazało się dla nas najlepszym sposobem rozwoju.

Systematycznie przeprowadzał tam pomiary i odwiedzał naszych kontrahentów. Robił bardzo długie trasy ale i tak najważniejszy był dla niego powrót do domu do rodziny i jego ukochanej firmy.

Wszystkie pomysły odnośnie powiększenia biurowca, dobudowanie drugiej hali, wymiany parku maszynowego , wychodziły z jego głowy, co więcej każdą tą sprawę nadzorował i pilnował do samego końca. Wszystkie większe inwestycje to on musiał dopilnować i prowadził je od pomiarów po końcowe odbiory.

Był on osobą niezastąpioną najważniejszym ogniwem naszej firmy, to on ją napędzał i kierował do ciągłego rozwoju.

Był także wspaniałym mężem i ojcem. Miał olbrzymie plany i marzenia które już niestety nie będzie mu dane zrealizować. Oczkiem w głowie były jego dwie wnuczki, które darzył olbrzymią miłością i praktycznie codziennie musiał się z nimi zobaczyć.W każdej sprawie wspierał swoją żonę Joannę oraz rodzinę, która była dla niego najważniejsza.

Zawsze uśmiechnięty, pogodny życzliwy i służący pomocną ręką dla każdego – takiego go zapamiętamy.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp