skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy Polską firmą rodzinną tworzącą nasze produkty w Polsce

Mamy ponad 14 lat doświadczenia na rynku

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy

Jesteśmy producentem na systemach PVC: VEKA i SALAMANDER oraz  ALU RON.  W ofercie mamy również: Rolety, bramy garażowe, ogrody zimowe, parapety, moskitiery …

Współpracujemy z firmami w kilkuset obiektach w Polsce i zagranicą. Darmowa dostawa dla firm w ciągłej współpracy.

Mamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową.
Jesteśmy pewni że jesteśmy tańsi od Waszego aktualnego dostawcy stolarki otworowej.

Na nasze produkty posiadamy wszelkie niezbędne atesty

Posiadamy dedykowany zespół zajmujący się obsługą każdej firmy.Wszystkie ustalenia, wyceny są realizowane z jedną osobą przyporządkowaną do Waszej firmy. Obsługa odbywa się w języku jakim operuje Wasz firma .

Szybkie terminy realizacji, dopasowane do wymogów każdej firmy.

Wszystkie nasze dostawy i towary są ubezpieczone.

Przy stałej współpracy brak wymaganych zaliczek oraz termin płatności do ustalenia. Naszą ofertę dopasowujemy do Waszej firmy.

Wysoka jakość naszych produktów od zawsze byłą podstawą naszych wartości.

Zapewniamy wsparcie marketingowe, foldery, narożniki, wystawki. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp