skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Okna – drzwi – bramy | Producent okien

DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią
oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami.
Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe
sprawiają,
że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi z PCV oraz aluminium.

Producent okien Opole – solidne i tanie okna PCV i okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne i antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, bramy, żaluzje fasadowe.

rok założenia 2005

Rok 2005 to rok założenia firmy

Początek funkcjonowania firmy DOMIX-P datowany jest na rok 2005 kiedy to w Dobrzeniu Małym rozpoczęliśmy produkcję okien bazujących na profilach firmy VEKA.

Całkowicie darmowe przygotowanie oferty i pomiar u klienta

Za przygotowanie oferty naszych okien i drzwi dla klientów nie pobieramy żadnych opłat. Co więcej, pomiar u klienta jest u nas także całkowicie bezpłatny, co jak się okazuje nie dla wszystkich jest takie oczywiste.

55 kolorów to aktualna paleta naszych kolorów

55 kolorów to tylko pół prawda bo dotyczy połowy naszej oferty – okien PCV. Okna PCV i ALU możemy także malować na dowolny kolor RAL.

Planujesz inwestycje zadzwoń do naszego konsultanta

Przykładowe realizacje:

Porady naszego eksperta:

Nasi Partnerzy:

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp