skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Technologia na całej linii – nowa maszyna w DOMIX-P

Dzieki ciągłej realizacji swoich planów rozwojowych do naszej firmy trafiła nowa maszyny od Federhenn, która ma za zadanie zoptymalizować procesy produkcyjne.

BSA 160 jest to maszyna z grupy maszyn modułowych, którymi coraz bardziej interesują się Klienci w Polsce. Maszyna BSA 160 składa się z:
stacji załadowczej (na której układamy profile 6000 – 6500 mm);
modułu frezowania i wiercenia w PVC (frezujemy odwodnienia, otwory do klamki, markujemy pod zaczepy);
modułu cięcia;stacji wyładowczej.
Wielką zaletą maszyn modułowych jest możliwość ich konfiguracji na wiele sposobów – w zależności od potrzeb Klienta i możliwość dodania kolejnego modułu w miarę zwiększania się potrzeb producenta okien.

Perfekcyjne centrum cięcia dla profili głównych i listew dodatkowych z PVC, dla kątów cięcia 45° / 90° / 135°.
Opcjonalnie z osią obrotu sterowaną NC dla cięcia szpic i kątów pośrednich w zakresie od 22,5° do 157,5°.
Od małych okapników dla skrzydeł do dużych ram …, najróżniejsze formy i geometria dla ZA 550 nie mają praktycznie żadnych granic. W zasadzie możemy ciąć dodatkowe profile z PVC automatycznie uzyskując dobre
wymiary i stosując optymalizację.

Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą jesteśmy w stanie oferować Państwu wyroby o coraz wyższej jakości i z wysoką dbałością o precyzję wykonania.
Praktycznie w każdym sezonie wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania, dzięki którym możliwości naszych klientów stają się jeszcze większe.

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp