skip to Main Content
DOMIX-P to zespół profesjonalistów, dysponujących dużą wiedzą techniczną, wyobraźnią oraz skłonnych zmierzyć się z nawet najbardziej nieszablonowymi wyzwaniami. Zasób wiedzy, sprawność realizacji, terminowość dostaw oraz korzystne warunki handlowe sprawiają, że DOMIX-P jest doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Od 2005 r produkujemy dla Państwa wysokiej jakości okna i drzwi PCV & ALU. DOMIX-P to firma rodzinna gdzie łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Głównym czynnikiem na którym opieramy działalność naszej firmy to JAKOŚĆ. Cały czas modernizujemy nasz park maszynowy oraz przeszkalamy naszych pracowników aby produkt finalny nasi klienci otrzymali najwyższej jakości. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi, krótkiemu terminowi realizacji oraz najlepszym cenom na rynku - mamy pewność , że sprostamy Państwa wymaganiom. Nasza oferta opiera się na systemach PCV: VEKA i SALAMANDER oraz ALU: ALURON Posiadamy bardzo szeroki zakres oferowanych profili okiennych , drzwiowych oraz przesuwnych tak aby naszą ofertę móc dopasować do każdego klienta. Zastosowane okucie w naszych oknach: WINKHAUS , posiadamy tutaj bardzo szeroką ofertę zapewniającą nam możliwość realizacji każdego projektu. Nasza oferta to także:
  • Okna i drzwi PCV & ALU
  • Systemy przesuwne PSK i HST
  • Ścianki działowe, okna podawcze inne konstrukcje specjalne
  • Okna i drzwi p.poż.
  • Ogrody zimowe
  • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • Żaluzje fasadowe
  • Markizy
  • Moskitiery
I wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.
+48 77 4404 213 info@domix-p.pl DOMIX-P, ul. Krótka 3, 46-081 Dobrzeń Mały

Zasłony bez firan – trend powracający do łask

Okna bez firan? Jeszcze nie dawno niewiele osób decydowało się na takie połączenie.
Zwłaszcza że końcówka ubiegłego wieku upłynęła pod znakiem firan i zasłon w każdym niemal oknie.

Tymczasem obecnie zwłaszcza młodzi ludzie podczas urządzania swych domówi mieszkań coraz częściej rezygnują ze staroświeckich firan.
Dzięki coraz bogatszej ofercie okien w różnych zdobieniach i kolorach – stają się one elementem dekoracyjnym domu.

Wpisując się w ten trend styliści i specjaliści od urządzania domu proponują zasłony długie, a nawet dotykające i leżące na podłodze.
Taka forma ozdoby doskonale koresponduje z eleganckim i nowoczesnym oknem.
Dekoratorzy zwracają uwagę aby były to zasłony proste, bez niepotrzebnych ozdób tasiemek czy koronkowych wstawek.

Można spotkać się z uwagami w stylu: A co z zimnem?
Wiele osób jest przekonanych że firanki są konieczne aby zatrzymać chłód ciągnący od strony ona. Jednak są to obawy naprawdę z zeszłej epoki. Dziś w czasach nowoczesnych i szczelnych okien, które posiadają doskonałą termoizolację nie ma podstaw do takich obaw.

A co z prywatnością?
O to również nie musimy się martwić. Dzięki pozbyciu się zbędnych firanek, mamy dużo miejsca na rośliny, zwłaszcza pnące, które doskonale komponują się z oknami.
Innym eleganckim rozwiązaniem są rolety, które dzięki prostocie i elegancji doskonale komponują się z resztę wnętrza.

 

Back To Top
× Jesteśmy na Whatsapp